CZ CATHERINE Z MASNEROVA - MŮJ RHODÉSKÝ RIDGEBACK

STRÁNKY MOJÍ MILOVANÉ KAČENKY, KTERÁ MI DENNĚ TAK MOC ZKRÁŠLUJE ŽIVOT, ŽE SI HO BEZ NÍ UŽ ANI NEDOKÁŽU PŘEDSTAVIT :)

Plánujeme "A" miminka

Proč právě Amadu...

... a ne žádný šampion s mnoha tituly?
Narazila jsem na něj, když jsem si prohlížela krycí psy na webu ČKRR, vlastně mě na něj navedla moje poradkyně Ilonka (Giomová), která mi od začátku mých chovatelských ambicí odpovídá na různé ztřeštěné dotazy a radí mi :)

Moje vize krycího psa byla taková, že nesmí být moc vysoký a mohutný, musí mít stejně jako Kačka krásnou barvu, příjemný pohled, přátelskou povahu a samozřejmě zdravý rodokmen.

Amadu mě oslovil z bonitačních fotek a poté o to více při prohlídce jeho stránek.

Když jsem ho poprvé viděla ve skutečnosti, byl pro mě jasnou volbou...

Zaujal mě také jeho zajímavý rodokmen, obzvlášť tatínek, importovaný přímo z Afriky. A i když je to tu něco nového, protože Amadu sám štěňátka ještě neměl, budu o to víc zvědavá, jaká krásná miminka z toho budou. Protože nové výzvy mám ráda!! :)

Převzato z jeho stránek:

Narodil se české mamince Collé Černý Dix a švýcarskému tatínkovi importovanému z Jihoafrické republiky Danest Tjabo Letsatsi, který dává vynikající štěňata. V České republice žádné další potomky nemá. Amadu je pes střední velikosti s korektní stavbou těla, s typicky samčí, dobře modelovanou hlavou, s exelentní ridgí a kvalitní srstí hezké barvy. Má velmi dobré předhrudí, hrudní koš hluboký a prostorný, uši střední velikosti správně nasazené, oči hezké barvy dobře umístěné, dobře osvalený. Je velmi dobrý v pohybu.

Amadu je povahově vyrovnaný pes. Dobře ovladatelný a poslušný, s úžasným citem při kontaktu s dětmi, postiženými a bezmocnými starými lidmi. Velmi oddaný rodině, přátelský k cizím lidem a k neagresivním zvířatům.

Žádné komentáře
 
CZ CATHERINE Z MASNEROVA