CZ CATHERINE Z MASNEROVA - MŮJ RHODÉSKÝ RIDGEBACK

STRÁNKY MOJÍ MILOVANÉ KAČENKY, KTERÁ MI DENNĚ TAK MOC ZKRÁŠLUJE ŽIVOT, ŽE SI HO BEZ NÍ UŽ ANI NEDOKÁŽU PŘEDSTAVIT :)

O našich štěňátkách

Zde se dočtete, jak to vlastně u nás vypadá s přístupem k pejskům, se staráním se o štěňátka a koho bych si představovala jako ideálního majitele našich miminek

Pokud jste se rozhodli, že věnujete svou lásku ridgebackovi, věřte, že on vám jí milionkrát vrátí! Je to pes, který vám chce být stále na blízku, nechce být sám, potřebuje hodně pohybu a není vybavený na to, aby vydržel v zimě venku. Proto nedám štěně nikomu, kdo by ho chtěl na hlídání objektů, kde bude pes sám, na zavírání do kotců nebo do klecí a na pobyt venku!!!!

Svého psa beru jako člena rodiny, bydlí se mnou v bytě, i když máme velikou zahradu, spí se mnou v posteli (ridgebackáři vědí.. :))), i když má vlastní pelíšek, když jdu do školy, ví, že musí být doma a čekat, než se vrátím a než půjdeme na pár hodin do lesa nebo někam na procházku, věnuju mu hodně volného času...

To samé bude i v péči o štěňátka, se kterými budeme 24hodin denně, bude o ně pečováno s maximální péčí, budou zvyklá na lidi všech věkových kategorií, na děti, na ostatní zvířátka (kočky, psy), takže od nás půjdou plně socializovaná, prohlédnutá veterinářem, očkovaná a odčervená a záleží jen na vás, co z nich vychováte :) Spolu se štěňátkem si od nás odnesete i výbavičku (miska, superprémiové krmivo Mastery na 1 týden, obojek, hračka, tištěné informace o plemeni, krmení a zdraví a samozřejmě kupní smlouva a pas do EU - očkovací průkaz).

Pokud jste se rozhodli pro toto plemeno a pokud byste rádi štěňátka od nás, napište mi, prosím, mail s nějakými informacemi o sobě, o své rodině, do které by měl pejsek přijít, o tom, kde bydlíte, jaké máte zájmy, jestli už máte nějaké zkušenosti s ridgebackem, či jiným plemenem, součástí jsou 2-3 návštěvy u štěňátek, než budou k odběru, kde si i svého miláčka vyberete, vymyslíte mu jméno a můžete se na cokoli zeptat, abychom se osobně poznali. Ráda zodpovím všechny vaše dotazy a podělím se o zkušenosti s tímto výjimečným psem! Stanete se prostě součástí naší veliké psí rodiny - budu chtít být informovaná o vývoji a životě štěňátka, o jeho zdraví, úspěchách a vaší lásce k němu :) Uvidíte, že vám přinese jen samou radost!

Dejte celý článek pro nejdůležitější otázky

 
CZ CATHERINE Z MASNEROVA