CZ CATHERINE Z MASNEROVA - MŮJ RHODÉSKÝ RIDGEBACK

STRÁNKY MOJÍ MILOVANÉ KAČENKY, KTERÁ MI DENNĚ TAK MOC ZKRÁŠLUJE ŽIVOT, ŽE SI HO BEZ NÍ UŽ ANI NEDOKÁŽU PŘEDSTAVIT :)

Novinky

Přenovinkováno :)

Novinky od Orlíku do dneška
Takže... Vezmu to pěkně postupně :)

Po Orlíku nás čekala další výstava (tentokrát krajská) v Liberci. Konala se vedle zoo - důležitý detail proto, že jen, co jsme se usadily a Kačka zalezla do boudičky s tím, že dospí to, o co jsem jí ráno v posteli připravila, zřízenci zoo vypustili slony a ti začali řvát jako krávy - neznámý zvuk, dost hlasitý, abych to uvedla na pravou míru, choboty měli opravdu zdatné... Boudička celá i s Kačkou začala vibrovat a následně i odcházet zpět k autu :)))) Chudinka, hrozně jí to vyděsilo a trvalo mi docela dlouho, aby se uklidnila... Nicméně do kruhu šla už srovnaná a v pohodě (stačilo vytáhnout něco k jídlu a sloní choboty byly zapomenuty) :))) S krásným posudkem jsme si odnesly V1, VT, KV a čekaly jsme do odpoledních soutěží, kde jsme se dostaly mezi 5 nejkrásnějších fenek, ale panu rozhodčímu se holt líbila malá plemena :)

Poté jsme se se ségrou Cindy a druhou maminkou Zdeňkou (www.zmasnerova.cz) vydaly na klubovou výstavu KCHRR do Lukové. Krásné prostředí, krásné počasí, skvělí lidé - to bohužel ovšem nemohu říct o pani rozhodčí... Byla to první výstava, kde jsem se opravdu cítila být nespravedlivě posouzena (když nám dala VD za "velikou hlavu" a "moc blízko u sebe postavené přední nohy!!!!") - měly jsme ale přeci jen radost, protože 1.místo obsadila ségra Cirby a na 2.místě skončila Cindy! :)) Nakonec mě pobavil posudek (příště si, prosím, na výstavy zvěte takové zapisovatele, keří mají aspoň maturitu z češtiny!!!), páč napsat "těšší hlava" a "simpatická povaha", to opravdu bije do očí...

Následuje krajská výstava v Plzni, kterou jsem přihlásila víceméně proto, že se tam potkáme se ségrou Sheenou a ženichem Amouškem :) Dopadla dobře, z posudku jsem měla radost :) Amouškovi a jeho paničce paní Štruncové děkujeme za příjemně strávený den, fandění a procházku :) Moc se těšíme na mimi!!!

A světovku si nechám do další novinky... hihi :))))

 

Žádné komentáře
 
CZ CATHERINE Z MASNEROVA