CZ CATHERINE Z MASNEROVA - MŮJ RHODÉSKÝ RIDGEBACK

STRÁNKY MOJÍ MILOVANÉ KAČENKY, KTERÁ MI DENNĚ TAK MOC ZKRÁŠLUJE ŽIVOT, ŽE SI HO BEZ NÍ UŽ ANI NEDOKÁŽU PŘEDSTAVIT :)

Novinky

Návštěva ZOO

Pondělí 29.9.2008

Kačence jsem zoo slíbila už dávno. Přes prázdniny nějak nebyl čas a tak jsme se rozhodli využít jeden z posledních teplých dnů a vydat se konečně na ty LVÍČKY!!!!! :)))

Jedno z prvních zvířátek - lední méďa - se rozhodl, že si s Kačkou bude přes sklo hrát, aby se líp poznali. Praštil do něj tlapou takovou silou, že jsem se lekla, Kačka začala hrozně vrčet a štěkat a bránit mě... Tak jsme radši šli dál, páč jsme tam udělali malý rozruch ;))

Postupné seznamování se zvířátky už probíhalo bez problémů, jen jsme trochu vyštěkali surikati a nějaký maloučký opice ;)

Konečně vidim lva a lvici! A Kačka je cítí... Poprvé za celý den vyskočila na zídku, aby na ně líp viděla, to u žádného jiného výběhu neudělala :)) Chvíli je sledovala, oni ji, a pak se rozhodla, že půjdeme dál. Lvíček byl totiž nějaký nemocný, hrozně kašlal a lvice dámička vypadala, že čeká miminko :)

Strávili jsme v zoo příjemný den, utahaní a já s vytahanou rukou od toho neustálýho Kaččina tahání jsme si nakonec dali zmrzlinku (i Kačenka, samozřejmě, když jsem říkala pani u okýnka "třikrát", tak chudinka koukala, kdo že je ten třetí "člověk" :))))) a vyrazili jsme domů. Zbytek dne jsme strávili v postýlce :)

Žádné komentáře
 
CZ CATHERINE Z MASNEROVA