CZ CATHERINE Z MASNEROVA - MŮJ RHODÉSKÝ RIDGEBACK

STRÁNKY MOJÍ MILOVANÉ KAČENKY, KTERÁ MI DENNĚ TAK MOC ZKRÁŠLUJE ŽIVOT, ŽE SI HO BEZ NÍ UŽ ANI NEDOKÁŽU PŘEDSTAVIT :)

Novinky

Jak bylo v Brně

aneb Kačenčina myslim nejpovedenější výstava!! - nejde přece o tituly, ale o ten pocit, že jsme pro to tentokrát udělaly maximum a krásně jsme to zvládly :)))
V pátek odpoledne jsme se vydali s částí našeho nově založeného FANCLUBU - mým bráškou - na cestu do Brna :)

Dorazili jsme v pořádku, Kačenka se přivítala se svým kamarádem zlatým retrívrem Quidem u naší tety, chvíli jsme povídali a šli jsme brzo spinkat, čekal nás náročný den :)

V sobotu jsem dorazila do haly v předstihu, abych zabrala místo - ještě, že tak! Bylo tam šíleně narváno! Kačka si vlezla do boudičky, dospávala noc a čekaly jsme, až přijde náš čas. Mezitím dorazily holky Zdeňka a Ilonka se Cindy a Nikou.

Fandily jsme tatínkovi Ascotovi ve třídě šampiónů a tu a tam se poohlížely po nějakým pěkným tatínkovi pro naše štěňátka :)

Po vstupu do kruhu jsem měla dobrý pocit, Kačka byla v klidu a krásně stála. Před panem rozhodčím se taky předvedla krásně a šly jsme čekat s výbornou!! Myslim, že na to vystavování mám prostě buňky ;))

Po návratu do kruhu (výborných) nás pan rozhodčí ještě se ségrou Cindy vyřadil s tim, že jsou holky prostě veliký :) ale já měla stejně hroznou radost, jak nám to šlo!!

V neděli už bylo trochu hůř, lilo jak z konve a než jsme došly do haly, byly jsme totálně promočený, takže Kačka pěkně naštvaná - špatný počasí nemá ráda. I přes velikou podporu našeho fanclubu - bráška, sestřenka, bratránek - se mi jí nepodařilo dát do takového klidu jako v sobotu. Nicméně stála opravdu krásně... do té doby, než jsme šly před pana rozhodčího :))) pak se začla vrtět... takže opět ocenění VÝBORNÁ mě opravdu překvapilo!!

Ségra Cindy dostala bohužel "jen" VD, takže jsme zpět do kruhu šly s Kačenkou bez Cindy v zádech, což nás asi rozhodilo :) zůstaly jsme mezi 5 nejlepšíma, panu rozhodčímu se hodně líbil náš pohyb, takže vlastně umístění V5 :)

Nakoupili jsme spousty mlsek, granulky, kostičky, Frolicy... :) už to je skoro všechno spapaný :)

Fotky zatím nepovedený, snad mi brzy pošlou nějaký hezký ti, co fotili líp :)

Další výstavu máme v dubnu v Ostravě u paní rozhodčí, která dala Kačence ve třídě mladých CAJC!! tak držte palečky!!! :)))))

Žádné komentáře
 
CZ CATHERINE Z MASNEROVA